Brygadzista / Прораб

Wymiar pracy: Pełny etat
Typ umowy: Umowa zlecenie
Lokalizacja: Warszawa

Warszawa!
Firma remontowo-budowlana ALP potrzebuje brygadzisty.
Obowiązki:
– Sprawdzanie szybkości i jakości pracy;
– praca z klientem;
– kontrola narzędzi.

Wymagania:
– 2+ lat doświadczenia na podobnym stanowisku;
– Zrozumienie dla aranżacji mieszkania;
– Znajomość zagadnień związanych z elektryką i hydrauliką;
– Umiejętność czytania rysunków.

Warunki pracy:
– harmonogram pracy jest zmienny;

Варшава!
В ремонтно-строительную компанию ALP нужен прораб.
Обязанности:
– проверка скорости и качества выполнения работ;
– работа с клиентом;
– контроль инструмента.

Требования:
– 2+ года опыта работы в аналогичной должности;
– понимание обустройства квартиры;
– знание электрики и сантехники;
– умение читать чертежи.

Условия работы:
– график работы плавающий;
Для получения дополнительной информации звоните по телефону +48459569949 Владимир

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.