Строитель по ремонту с деревом(деревянные дома) / Stolarz budowlany

Wymiar pracy: Niepełny etat, Pełny etat
Typ umowy: Umowa o dzieło, Umowa o pracę
Lokalizacja: Warszawa

Современная ремонтно-строительная компания приглашает строителя для работы с деревом.
Обязанности:
– работа с деревом на месте;
– работа с гипсокартоном;
– работа со шпаклевкой;
Требования:
-Опыт работы на аналогичной должности не менее 1 года;
Условия сотрудничества:
– График работы с 8 00 до 18 00, понедельник – пятница.
За подробной информацией обращайтесь по телефону +48459569949
Владимир

Nowoczesna firma remontowo-budowlana zaprasza do współpracy budowlanca do pracy z drewnem.
Obowiązki:
– praca z drewnem na budowie;
– praca z płytą gipsową;
– praca z masą szpachlową;
Wymagania:
-Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok;
Warunki współpracy:
– grafik pracy od 8 00 do 18 00 , poniedziałek – piątek .
Za dokładną informacją proszę o kontakt telefoniczny +48459569949
Volodymyr

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.